Zážitkové semináře pod vedením Jitky Jedličkové

Rodinné konstelace

     Každý z nás má v životě něco, s čím se potýká nebo trápí. Ať jsou to vztahy, zdraví, práce, peníze... Mohou to být situace, ve kterých jsme bezradní a opakují se pořád dokola. Pokud jsme však dospěli do bodu, kdy nám to patřičně vadí a chceme učinit změnu ve svém životě, může nám systém rodinných konstelací pomoci najít klíčový bod našeho bloku. Pomůžeme tak nejenom sobě, ale i svým dětem, naší budoucnosti. Pojďme to pochopit Usmívající se

MOTTO

„Svůj život si tvoříme sami, ať o tom víme nebo ne. Moudrý ten, kdo tento proces provádí vědomě.“ Sai Baba

O Jitce Jedličkové

     Osudovým setkáním s kamarádkou Tamrasi se jí změnil život. Začala zjišťovat, že některé věci jsou jinak. Prošla intenzivními očistami na seminářích v Oshově centru Shangri La v Lažanech, absolvovala kurzy SRT Roberta Deztlera u Pavla Kutičky, výcvik rodinných konstelací u Bhagata J. Seilhofera, tantru a šamanismus u Johna Howkena... Jako většina z nás je v neustálém procesu objevování a prohlubování cesty k sobě.

     S konstelacemi pracuje od roku 2004. Každý lektor pracuje trochu jinak a přináší skrze sebe určitou originalitu. Nejlepší zkušenost je ta vlastní.

Heslo Jitky

     Věřím své intuici a tomu, že nic není náhoda.


Termíny akcí budou zveřejněny na těchto stránkách.

Kontakt na Jitku je  774 730 313 

 
 


Kontakt

Zuzana Princová

Nejbližší akce

Meditace na aktuální téma 7.2.2018, studio Universe, Praha 2, Dittrichova 3,18:30 - 21:30 hod., cena 200,- Kč

....Těším se na Vás :-)